Amatérismus je luxus

Ano, bude líp díky vědě a technice, od lidí, co jsou díky protekci nahoře, a tak rozhodují egoisticky o nás bez nás neočekávejte, že vám bude líp, jim jde jenom o to, aby mohli beztrestně na těch, co jsou dole egoisticky parazitovat. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, dogmatismus atd. je zde všude jenom egoismus, protože dobrota je žebrota. Z díla poznáváme ty, co nám zde mnoho tisíciletí egoisticky globálně vládnou, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je možný jenom díky nedostatku pro ty, co jsou dole.

Za posledních sto let se díky vědě a technice mnohé změnilo radikálně a my se musíme neustále přizpůsobovat těmto nečekaným změnám. Většina lidí na světě má problém se přizpůsobit změnám které nám přináší věda a technika, problémem je zde to, že jablko nepadne daleko od stromu, a tak ubožáci mají ubohé děti, navíc mají ubožáci i hodně dětí a kvalitní lidé mají bohužel minimum dětí.

Pevnost řetězu určuje nejslabší článek, o tom je; politika, náboženství, filosofie, umění, věda, technika, ekonomika, školství, obchod, podnikání, bydlení, psychika, zdraví, doprava atd. nejhorší je, pokud se díky protekci na vysokou státní funkci, dostane starý nemocný člověk, slepý nemůže vést slepé, protože je nikam nedovede.

Adolf Hitler je klasickou ukázkou toho, když je ve vysoké státní funkci starý nemocný člověk, následkem byla bohužel druhá světová válka, ve které zemřelo zbytečně obrovské množství lidí a zničilo se mnoho hodnot. Amatérismus je luxus, který si nemůže dovolit, podívejme se na svatá pravidla, podle kterých mnoho tisíciletí všude žijeme, tato svatá pravidla jsou v rozporu s vesmírnými a přírodními pravidly, z lidí se tak stal jenom levný materiál na pokusy, které na lidech dělají ti, co mají moc a bohatství, pochopte konečně to, že lidi dělají chyby, nikdo není dokonalý natolik, aby nechyboval, a tak dělal jednu pitomost za druhou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *