Ano, čekají nás velké nečekané změny

Nejsme připravení na GVKB budoucnost, tak jako se lidi z vesnice přestěhovali do měst, tak v budoucnosti se budeme stěhovat do obrovských měst, kde bude ve vysokých domech o sto patrech žít obrovské množství lidí, v přízemí vysokého domu budete pracovat v kanceláři a bydlet budete ve vysokých patrech, tím budete rychle a levně na pracovišti. Vaše práce bude spojená s využíváním GVKB umělé inteligence, neustále budete koukat na veliký monitor s velikým rozlišením a na uších budete mít bezdrátová sluchátka s mikrofonem, počítač budete ovládat jenom hlasem, nebude zde už potřeba klávesnice a myš. 

Na fyzickou práci zde budou stroje a roboti, robot zubař vám spraví vaše zuby, robot opravář vám v bytě vše opraví a nastaví. Skončí doba používání peněz a soukromého vlastnictví, bude zde globální GVKB komunismus, kdo nebude profesionálně pracovat, ten nebude ani jíst a nebude mít kde spát. Bude zde na světě jenom jeden jazyk a to Angličtina, bude zde jenom jedna globální ideologie GVKB, ostatní ideologie jako; politika, náboženství, filosofie, ekonomika, atd. zaniknou. Počet lidí se na světě radikálně zmenší, eliminuje se i degenerace, policejní GVKB roboti zajistí to, že se nebude lhát a krást nikde na světě, takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné GVKB časy.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..