Rubriky
Vláda

Ano, dnes jsi nahoře a zítra budeš dole

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Nárok na svobodu a život patří k základním právům člověka. Vězení a trest smrti je třeba globálně zrušit. Vězení ani trest smrti nikoho nenapraví, elitě jde jenom o to egoisticky potrestat ty, co nechtějí být otroky konzumního systému, člověk není mrtvá věc bez inteligence, kterou je možné dát do skladu a zde o mrvou věc nestarat.

Nárok na svobodu a život patří k základním právům člověka, co dělat s člověkem který porušuje zákony a pravidla když jej nebudeme moci popravit nebo zavřít do vězení? Takového člověka přemístíme mimo civilizaci do míst kde nejsou daně a kde se musí každý postarat sám o sebe.

Uklízení to je přemístění toho co je na chybném místě na správné místo, chováš se jako zvíře tak budeš žít daleko od civilizace jako zvíře. Ostatně není to nijak nový nápad, přemístit problematické jedince daleko od civilizace, někde se chytají ve městech divoká zvířata a přemisťují se daleko od měst.

Mnozí namítnou že mimo civilizaci nedokážou lidi už existovat a tak brzo jistě zemřou žízní a hlady, nebo jiným způsobem. Vše je zde boj ve kterém je smrt, dnes jsi nahoře a zítra budeš dole, v další vlně se mimo civilizaci přemístí lidé co chtějí egoisticky od státu peníze které si nezaslouží, stát nemá peníze a tak musí škrtat zbytečné výdaje, jenom tak nám bude líp ve světě kde nejsou lháři a zloději.