Ano, dobytek rozhoduje o nás bez nás

Z díla poznáváme tvůrce a dílem těch co mám zde egoisticky vládnou je to, že se z lidí stal dobytek, nejdou staré modely na odbyt tak se vyhodí a vyrobí se nové modely které půjdou na odbyt, stejné je to i se zaměstnanci, zaměstnavatel vyhodí zaměstnance se kterými není spokojen, z lidí se stal jenom konzumní dobytek, a ten největší dobytek rozhoduje o nás bez nás.

Pokud by demokratické volby mohli změnit to, že nám už nebude vládnout veliký dobytek, tak by se volby zakázali, na politických kandidátkách je jenom veliký dobytek. Dobytek se nezajímá o to co je mu cizí, on se zajímá jenom o to je mu blízké a tak on žije uzavřený ve svém světě kde je sluhou toho co mu kraluje.

Války v nahotě odhalují to že lidi jsou dobytek s nulovou hodnotou, dobrota je žebrota. Výchova lidí je postavená na tom aby lidi byli dobří a nebouřili se, i když musí platit vysoké daně, a chodit do; školy, armády, zaměstnání, atd. evolučně se ze všech lidí stal konzumní dobytek s nulovou evoluční hodnotou, to čeho je zde nadbytek to má nulovou hodnotu.

Lidi si ničí zdraví tělesné a psychické pomocí; kafe, piva, vína, tvrdého alkoholu, cigaret, marihuany, tvrdých drog, léků na deprese a stres, posloucháním televize, atd. povídejte dobytku něco o sobotě když v pátek půjde dobytek na jatka kde zemře. Není dobytek ten, který by se dokázal zavděčit všem, populární je ten kdo je zde bezcharakterním psychopatem, on vyhrává kariéristické závody o vysoké státní funkce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..