Ano, idioti si hrají na celebrity

Z díla se pozná to že tvůrcem je idiot, podívejme se do minulosti Evropy a poznáme že jde o velmi starý problém kdy si idioti hrají na celebrity, vše je o pokrytectví kdy se nula snaží vypadat jako veliké číslo.

Všechny snahy o to aby si idioti nehráli na celebrity jsou naivní, pro idioty je toužení po tom být celebritou, silnou drogou. Závist se tak stala motorem který pohání ekonomiku a politiku. Každý problém zde má jistě svojí příčinu, co je příčinou toho že je všude idiotů jako much?

Tou příčinou je dogmatická centrální totalita, ryba smrdí od hlavy a tou idiotskou hlavou jsou ti co jsou nahoře a tak mají výhody a bohatství. Pokud by mohli demokratické volby, eliminovat idioty z vysokých státních funkcí, tak by je mocní idioti zakázali.

Jenže najednou zde bude robot prezident co vyznamenává roboty, lidi se odsunou do rezervace a tím skončí problém s lidmi co dělali chyby, nejsou lidi tak nejsou chyby. Nepotřebujeme stavět; pomníky, kostely, synagogy, mešity, paláce pro elitu, atd. potřebujeme postavit moderní; dopravu, školy, nemocnice, domy, průmysl, obchod, atd. a to zvládnou GVKB roboti, protože oni nelžou a nekradou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..