Ano, jako první začne dávat čipy do hlavy Čína

Zázrak zmizí, když už víme, jak to funguje. Duha na obloze, byla dlouho pro lidi božím zázrakem, jakmile věda odhalila to, jak duha vzniká, tak zázrak zmizel. Náboženství je založeno na tom, že lidi věří na zázraky, s příchodem vědy a techniky přestalo náboženství už mít logický smysl, protože věda odhalila to, jak všechny zázraky v náboženství fungují a že to nejsou zázraky.

V současnosti je profesionalita u většiny specializací založená na tom, že konzumenti nemají informace o tom, jak to profesionálové a politici dělají, tajemství je základem profesionality a moci. Podívejme se na současnou pandemii, zde má nový virus tajemství a díky tomu je úspěšný, jakmile se nám podaří tajemství nového viru odhalit, tak už nebude virus úspěšný.

Nebo se podívejme na sociální příživníky, co se odmítají přizpůsobit konzumní kultuře a mediálně tvrdí že jsou u nás diskriminováni, jakmile odhalíme všechna tajemství úspěšnosti těchto ekonomických parazitů, tak zde už nebudou problémy s nepřizpůsobivými příživníky, u kterých je veliká kriminalita. Ideálním systémem na odhalování tajemství je GVKB čip do hlavy, který odřízne pitomý mozek od reality, jako první začne dávat čipy do hlavy Čína.

Mozek bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě, kde bude pod kontrolou GVKB umělé inteligence. Civilizace je založená na tom, že se zde přirozené nahrazuje za umělé, proto bude zde vše optimálně řídit díky GVKB čipům, jenom GVKB umělá inteligence.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *