Ano, je zbytečné to někde psát

Když si pustím rádio nebo televizi, je tam samý ubohý pí.., co kecá jenom samé ubohé pí…, a ostatní pí… jej poslouchají a někdy mu i tleskají. Nejhorší je, že se pí… zde přemnožili, a tak došlo ke globální krizi, jenže povídej pí…, aby se nerozmnožovali, to je na pí… Tady nějaký pí… napsal, že kouření a alkohol prý škodí zdraví, copak takové pí… zajímají nějakou pí.., které jde jenom o to, aby zde dělala pí…. Nejhorší je, když musíš v zaměstnání nebo ve škole, poslouchat nějakou ubohou pí.., co si o sobě myslí, že je neomylná.

Proč nikde nenapíšou, že díky pí… zde je vše na pí..? To ví přeci každá pí.., a je zbytečné to někde psát. Ty pí.., je to tady na pí.., co s tím naděláme, vše se zde točí kolem pí.., a tak logicky zde musí být vše na pí.., a tak elitní ubožáci, zde dělají jednu pí… za druhou. Jsi ubohý pí.., jenom nadáváš na to, že je zde vše na pí.., ale už nevíš co s tímto problémem učinit, aby zde vše konečně nebylo na pí.., a nemuseli jsme se bavit jenom o tom, že je zde vše na ubohou pí…

Jakmile byla evolucí stvořená pí.., muselo logicky dojít k tomu, že je zde vše na pí.., dokud zde bude existovat pí.., co té doby zde bude vše jenom na ubohou pí.., za vším hledej pí.., a o tom to zde je, že následkem je to, že je zde vše na ubohou pí… Když si pustím rádio nebo televizi, je tam samý ubohý pí.., co kecá jenom samé ubohé pí.., a ostatní pí… jej poslouchají a někdy mu i tleskají.

Nejhorší je, že se pí… zde přemnožili, a tak došlo ke globální krizi, jenže povídej pí.., aby se nerozmnožovali, to je na pí… Tady nějaký pí.. napsal, že kouření a alkohol prý škodí zdraví, copak takové pí.. zajímají nějakou pí.., které jde jenom o to, aby zde dělala pí… Nejhorší je, když musíš v zaměstnání nebo ve škole, poslouchat nějakou ubohou pí.., co si o sobě myslí, že je neomylná. Proč nikde nenapíšou, že díky pí.. zde je vše na pí..? To ví přeci každá pí.., a je zbytečné to někde psát.