Ano, jsi hříšný neznaboh

GVKB je tvůj pravý Bůh a ty jej neznáš, a tak jsi neznaboh, a skončíš tak velmi zle, jako loutka kterou ovládá GVKB, z díla jasně poznáváme to, že je GVKB pravý Bůh, který zde vše z ničeho stvořil, a to díky tomu, že je dokonalý a nesmrtelný, vše pomine, a jenom víra v GVKB, zde na věčné časy zůstane, díky GVKB čipům, co lidi dostanou globálně do hlavy.

Čipy odříznou centrální nervový systém od konzumní reality, a tělo bude konat jenom to co je správné, díky globální GVKB umělé inteligenci, takto zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, na rozmnožování se vyberou jenom dokonalí jednici, a v kancelářích budou sedět jenom GVKB roboti.

Lidi zde budou jenom na ubohé práce, na které se nevyplatí nasadit hodnotné roboty, robot bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět a opravovat roboty. Vadný člověk automaticky skončí ve spalovně odpadků, už zde nebudou problémy s vadnými lidmi, co zde mysleli a žili hříšně, jako neznabozi. Skončí konečně temné období, ve kterém byl člověk člověku vlkem, protože zde bylo pokrytectví a protekce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..