Ano, jsme digitálně zaostalí

K čemu je vám moderní auto tam, kde nejsou vybudované silnice? K čemu je vám digitální vyspělost tam, kde není vybudován digitální informační systém! Podívejme se na investice, nikdo u nás nechce investovat, protože jsme zaostalý stát, ve kterém vládnou zaostalí lidé. Nenechte se oklamat povrchem který vypadá moderně, pod tímto krásným obalem je vše staré mnoho století! Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde digitální zaostalost tak příčinou je to, že v minulosti jsme amatérsky chybovali, při našich investicích do budoucnosti. Vymýšlíme neustále to, co je už vymyšleno a do praxe zavedeno ve vyspělém světě!

Podívejme se na rychlý levný internet do mobilních telefonů, proč je u nás mobilní internet drahý a pomalý, přitom naše vláda má z protekce rychlý a levný internet, vše je u nás o protekci, nemáš protekci tak zde neuspěješ. Dobytek který se stane pastýřem, je špatným pastýřem, a následkem je zaostalost, slepý nemůže vést slepé, ryba smrdí od hlavy, atd. za naši zaostalost může socialismus, který z vysokoškoláků udělal dobytek, který se pere o koryta. Pokud nechcete snížit ceny za moderní zboží a moderní služby, tak budete muset zvýšit dělníkům platy, jinak to nejde, chudý stát umožní to, že pracující třída bude bohatá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..