Ano, každá mince má rub a líc

Pokud dáte něčemu protekci tak logicky něco jiné o protekci přijde, pokud se k něčemu přiblížíte, musíte se od jiného vzdálit, atd. mince při hodu dopadne na jednu stranu a my druhou stranu nevidíme, pokud minci neotočíme. Máme strach minci otočit, protože na druhé straně je něco co se nám nelíbí, každý chce být úspěšný v tom, co dělá, jenže každý nemůže být úspěšný, někdo musí být i neúspěšný o tom je rub mince.

Čím více jsi populární, tím více máš i nepřátel co ti popularitu závidí, a nejraději by tě násilně eliminovali! V každé dogmatické totalitě je zakázáno kritizovat ty, co jsou nahoře, kritizovat smějí jenom ti, co jsou nahoře, ty co jsou dole! Vše je zde zakonzervované, proto pokusy o změny jsou naivní a marné, každý je zde jenom číslo ve statistice s nulovou hodnotou, války v nahotě odhalují nulovou hodnotu lidí. Z díla poznáme tvůrce, jaké je zde tvoje dílo?

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..