Ano, každý chce být lepší než konkurence

Evoluce potřebuje konkurenci, aby ona eliminovala to, co je staré a chybné, podívejme se na staré filmy a staré knihy, zde si uvědomíme to, že nároky na lidi neustále narůstají, to, co dříve stačilo k úspěchu, to dneska už k úspěchu nestačí, jedna věc je chtít být úspěšný a druhá věc je dosáhnut úspěchu. Neustále je zde mnoho teorie, která nám radí, jak být snadno a rychle úspěšným, ale tato zázračná teorie v praxi nefunguje.

Vše se dneska točí okolo toho, že jablko nepadne daleko od stromu, pokud mají pitomci děti, tak jsou jejich děti pitomé, a proto nejsou v životě úspěšné. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, musíme konečně pochopit to, že jak si to uděláme takové to i budeme mít, zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a toho lze dosáhnut jenom tím, že svěříme globálně výchovu dětí autonomním inteligentním robotům na akumulátory, jak se lidské dítě narodí, tak se přemístí do globálního GVKB tábora, kde budou děti vychovávat GVKB roboti a lidem bude vstup do tohoto tábora zakázán.

Bude to vojenská výchova a nekvalitní genetický materiál se zde eliminuje v krematoriu, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit mít zde nekvalitní lidi se kterými jsou jenom samé problémy. Takto se zde eliminuje degenerace a přelidnění, už zde nebude problém s lidmi, co se chovali jako příživníci, co se nedokázali přizpůsobit konzumní společnosti, těžko na cvičišti a lehko na bojišti, lidí je dneska na světě jako much, a proto zde jsou války a pandemie. Zajisti u lidí kvalitu a úspěch se dostaví, ostatně nic nového pod sluncem, v přírodě vše, co je nekvalitní, to se stává většinou snadnou potravou pro to, co je kvalitní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *