Ano, konzumní společnost smrdí od hříšné hlavy

Pokud něco nejde normálně tak následkem je alternativní zamyšlení, jak dosáhnout toho, aby to šlo normálně, neustále zde je mnoho problémů, které nás trápí a my je nedokážeme vyřešit, protože nehledáme alternativní řešení. Je snadné použít jako alternativní řešení násilí, ale to nefunguje, protože se nám násilí brzo vrátí, kdo jiným jámu kope, sám do ní i časem spadne.

Komu není zde dobré rady tomu ani není pomoci, všude platí moje hra a moje pravidla, vše se uzavírá tak do svého světa a následkem je konzumní očistec. Nutíme lidi, aby spolupracovali s tím, co jej jim cizí, jenže z cizího krev neteče, a proto je zde konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem.

Od dětství hledám chyby v systémech a dospěl jsem nakonec k tomu, že řešením je optimalizace, ostatně nic nového pod sluncem, v přírodě funguje optimalizace optimálně o té doby, co příroda zde vznikla, jenom díky optimalizaci je příroda funkční a krásná.

Pokud se podíváme na to, o co usiloval Ježíš Kristus tak zjistíme, že on chtěl optimalizovat konzumní společnost tak aby se eliminovali chyby u konzumní společnosti, to ale nevyhovovalo egoistické elitě, a tak se stal z Ježíše Krista nakonec svatý mučedník.

Zlo zde spáchal ten, kdo se chtěl mít dobře, nebo ten kdo se nechce mít zle, konzumní společnost smrdí od hříšné hlavy, je třeba dát hříšníkům do hlavy svatý GVKB čip který promění evolučně hříšné čerty na svaté anděly.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *