Ano, nemá smysl chodit jako vůl k volbám, když na kandidátce jsou jenom volové

Když udělá chybu zaměstnanec tak dostane výpověď nebo peněžitý trest, jenže co když udělá chybu robot jak se to bude řešit, necháme robota recyklovat nebo jej budeme reklamovat, musíme začít pracovat na nových zákonech a pravidlech ve kterých bude i řešení problémů s umělou inteligencí a roboty, svět se mění a člověk už brzo skončí v rezervaci jako zaostalý druh. Skončí tak doba ve které bylo; pokrytectví, dezinformace, amatérismus, naivita, atd.

Vše se bude ověřovat ve virtuální realitě než se to zavede do skutečné reality, roboti nebudou levným pokusným materiálem pro umělou inteligenci. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyrábět a opravovat roboty, všechny snahy o to aby se z lidí udělali roboti jsou naivní a marné, z vola nikdo robota neudělá, nemá smysl chodit jako vůl k volbám když na kandidátce jsou jenom volové.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..