Ano, o takovou dokonalost nikdo nestojí

Díky ohraničení vzniknulo Absolutno a později i život, pokud hledáte marně odpověď na to, co je to bůh a Satan tak odpovědí je to že bůh a Satan je ohraničení, co je to ohraničení? Vzdálenost mezi bodem A a bodem B to je ohraničení, vše v nás a okolo nás to jsou jenom vzdálenosti mezi bodem A a bodem B. Vše, co má počátek to má i konec, bod na kruhu je počátkem i koncem kruhu.

Některá ohraničení jsou pevná a jiná ohraničení nejsou pevná, pokud programujeme; programy, operační systémy, umělou inteligenci, stránku na internetu, stroj v továrně, virtuální realitu atd. tak nastavujeme mnoho ohraničení, v programovém jazyku nebo redakčním systému.

Mám na to systém, tím říkáme, mám na to ohraničení, která slouží k nějakému účelu. Podívejme se na obaly, ve kterých je tekutina nebo něco jiného, obal ohraničuje množství toho, co je v obalu, moderně pevný disk v počítači ohraničuje, kolik informací a programů může být na tomto disku.

V ekonomice jsou penězi ohraničeny naše výdaje, které si můžeme dovolit, pokud je nějaké ohraničení chybné, tak nastávají problémy, a to nás nutí k tomu chybné ohraničení opravit. V současnosti je zde problém s pandemií, která zabíjí mnoho lidí, příčinou pandemie je zase chybné ohraničení, jde o to nalézt chybné hraničení a potom jej opravit, lidi dělají chyby, dokonalý člověk je ten, který už dokonal v krematoriu, a tak už nemůže chybovat, ovšem o takovou dokonalost nikdo nestojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *