Ano, potřebujeme více lidí co se mají dobře

Jak pomoci lidem co mají problémy, nemá rozhodně logiku a smysl pomáhat jednici tím jenom plýtváte časem a penězi, správné je pomáhat společnosti tím že vám společnost dá k dispozici moc a bohatství, zde je zakopaný pes, dobrý může být jenom ten kdo se má dobře jako; milionář, celebrita, král, prezident, předseda vlády, ministr, diplomat, ředitel, atd. potřebujeme více lidí co se mají dobře, ekonomická emancipace znamená že zde nejsou lidi co se mají dobře, a tím nikdo nemůže nikomu pomoc, a každý se stará jenom o sebe. 
 
To že je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole není ideální, ale fungujete mnohem lépe, než emancipace! Podívejme se na emancipaci mezi mužem a ženou, následkem je krize rodiny a pokud je v krizi rodina je v krizi i společnost. Je to jako s fotkami, profesionál se nebojí mazat fotky které jsou špatné, amatér nahrává na internet špatné fotky a tím si dělá jenom ostudu. Emancipace je tedy amatérismus, profesionalita je založená na nerovnosti lidí, dobrota je přeci žebrota.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..