Ano, roboti co pomocí genocidy eliminují lidi

Nikdo se mě neptal, jestli se chci do tohoto světa narodit, je to od rodičů nezodpovědnost mít děti, aniž by se ptali na to, jestli se chtějí děti do tohoto světa narodit. Představme si, že by každé dítě mělo možnost rozhodnout, jestli se chce do tohoto světa narodit rodičům. Dítě by mohlo nahlédnout do toho, jaký život jej zde čeká, statisticky by se nechtěla většina dětí narodit do tohoto světa, kde je dobrota žebrota.

Dítě není hračkou pro dospělé, je to svobodná bytost a je slušnost umožnit dítěti říci, nechci se těmto rodičům narodit, protože můj život zde by za nic nestál. Jaký má zde život smysl, když je zde jenom samé trápení a nakonec vše skončí smrtí, navíc lidi mnoho zdegenerovali a tak vadní rodiče mají vadné děti! Rodiče mého otce skončili v plynové komoře jenom proto, že to byli židé, jedna kultura se snaží pomocí genocidy eliminovat konkurenční kulturu, nebude to už trvat dlouho a přijdou roboti, co pomocí genocidy eliminují lidi, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..