Ano, s reklamou přichází i cenzura

Za vším je to, jak vnímáte sebe a svoje okolí, můžete sebe a svoje okolí vnímat objektivně nebo subjektivně, nemůžete současně sloužit objektivitě a subjektivitě, nemůžete ani být uprostřed mezi objektivitou a subjektivitou není zde pro vás žádná střední cesta.

Bůh to je objektivita a Satan je subjektivita, pokud sloužíte Satanu, tak se z vás stanou hříšníci, co žijí v očistci. Každé vaše vítězství v této hře o hodnoty je jenom iluze, protože každý zisk je spojen se ztrátou, není možné zde něco získat, aniž bychom i něco ztratili!

Nejmocnější je zde reklama, která nás klame od narození do smrti, naše moderní kulturní civilizace se točí mnoho století okolo reklamy, reklama dělá z lidí loutky, které ovládají ti, co mají výhody, které si nezaslouží. Války a pandemie v nahotě odhalují moc reklamy, pokud bychom reklamu dokonale všude eliminovali, tak by naše kulturní civilizace zanikla!

Jak může stát vyhlásit státní smutek, když zemře starý prezident? Jde zde jenom o reklamu na to, že je prezident nenahraditelná celebrita, ve skutečnosti je ale prezident jenom bezcharakterní herec, který si zde mediálně hraje na prezidenta, konzumní společnost neřídí mocní politici, konzumní společnost řídí všude jenom ekonomika a inteligence.

Vše, co je v rozporu s vesmírnými a přírodními pravidly to je reklama, s reklamou přichází i cenzura která eliminuje odpůrce svaté reklamy na zázraky. Nevěřte na zázraky, které vám slibuje reklama, nebude vám líp po; smrti, volbách, zakoupení zboží nebo služby, modlitbě, meditaci atd. líp vám bude, pokud nebudete věřit na reklamu, která z vás dělá hlupáky a tím i žebráky.

Vše je zde naprogramovaný dočasný evoluční proces, jsi jenom levným genetickým materiálem na evoluční pokusy. Často se lidi ptají a jaký má vlastně život smysl, když je jistě čeká smrt? Smysl života je v tom že sloužíte profesionálně společnosti a společnost vás za to dobře odmění, dobrota je žebrota.

Problémem je to, že zde není ten, co by se zavděčil všem, minulost nám ukázala to, že i rozhodnutí většiny může být evolučně chybné, jenom čas má dost času na to, aby poznal, které rozhodnutí je správné, a které je chybné. Přenesme se sto let do minulosti a podívejme se kriticky na to, jak lidi mysleli a žili, najednou si uvědomíme to, že lidi před sto lety věřili díky reklamě na hlouposti a pitomosti, a tak v mnohém chybovali.

Komu není dobré rady, tomu není pomoci, proč všude mnoho století odmítáme dobré rady, které nám nabízí vesmírné a přírodní zákonitosti? Máme všichni reklamou přeprogramované mozky, z lidí se stali jenom ubohé loutky, které ovládá reklama, zlo spáchal ten, kdo zde má výhody, které si nezaslouží, ryba smrdí od hlavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *