Ano, sedli jste politikům na lep

Proč jsou voliči naivní jako malé děti a tak sednou snadno politikům na lep a tím se dostanou do blbé situace a mají dlouho blbou náladu. Stát nevytváří hodnoty on jenom hodnoty přerozděluje a pohlcuje, stát je virus který napadl ekonomiku. Jak minimalizovat moc státu o tom to je, čím bezmocnější je stát, tím lépe se lidem žije.

Jenže stát je silný nepřítel se kterým není snadno bojovat. Moc státu je v pravidlech která zde vše řídí, stát tato svatá pravidla vytvořil tak, aby byli lidi na státu závislí, moc je postavená na bezmoci, nepočítejte s tím, že stát dobrovolně tato pravidla změní tak, aby byl bezmocný a malý, dobrota je přeci žebrota. 
 
Jedinou možností jak vyhrát nad státem je dát lidem do hlavy GVKB čipy, čipy odříznou lidi od reality a tím se z lidí stanou roboti na dálkové ovládání, vše bude řídit globálně jenom umělá inteligence, takto už nebudeme potřebovat; prezidenty, ředitele, celebrity, milionáře, předsedy vlády, ministry, poslance, senátory, diplomaty, soudce, atd. každý dostane do hlavy GVKB čip, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. 
 
Blahoslavený chudý duchem je ten, kdo má v hlavě GVKB čip, takový člověk už nemůže být hříšníkem, protože on nezná realitu, nová doba má nové metody, jak umožnit lidem být bez hříchu. Představte si jak ti co jsou nahoře, dostanou do hlavy GVKB čip a tím přijdou o výhody na kterých byli závislí, není to krásná představa, vítězství dobra nad zlem.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..