Ano, vládnou nám viry

Z díla poznáme to že nám vládnou viry, prezidenti a ředitelé to jsou viry co na nás parazitují, chodit k demokratickým volbám je marnost protože na kandidátkách jsou jenom viry. Každý člověk který zde má sekretářku je virus, co je to virus? Virus je tajný agent který pracuje pro svého stvořitele, základní prací tajných agentů je získávat hodnotné informace ze kterých jsou výhody a zisk, pokud máte informace tak máte výhodu a můžete svého konkurenta eliminovat. 

Představte si že zaměstnavatel dal do vašeho služebního počítače virus, který monitoruje vše co na počítači děláte, a pokud neděláte to co je správné z pohledu zaměstnavatele, tak dostanete výpověď. Pracuje se na tom že se dá lidem do hlavy čip který bude odesílat státu informace o tom na co myslíte a co děláte, pokud nebudete dělat to co stát chce abyste dělali tak vás čip ve spánku zabije, svoboda je v současném světě jenom iluze, z lidí se stali roboti na dálkové ovládání a vadný robot skončí ve vězení, nebo je z něj bezdomovec. 
 
Veliké války v nahotě odhalují to že nám vládnou viry, díky tomu že umíme komunikovat díky mluvení se tak mohou viry snadno šířit a s vynálezem; rádia, televize, internetu, telefonu, atd. je šíření virů rychlé a levné, všude je jenom propaganda a reklama, vymývání mozků dezinformacemi se stalo základem pro manipulaci s lidmi. Nebude to trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, robot pracuje lépe a levněji než člověk, nevěřte tomu že díky vaší vysoké škole, se nemusíte bát toho že vás robot nahradí, proč by zde nemohl být inteligentní robot co bude lidem trhat zuby?
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..