Ano, všichni jsou čerti jenom já jsem anděl

Pokud chcete cokoli do hloubky pochopit, musíte se k tomu přiblížit, proč jsou lidi psychicky nemocní a myslí si to, že jsou psychicky zdraví? Psychické nemoci jsou následkem dlouhodobě nevyřešených problémů, nemusí jít jenom o naše problémy může jít i o problémy jaké má rodina nebo jaké má společnost.

Války, konflikty, krize, pandemie, katastrofy, bída, totalita, extrémismus, vandalismus, drogy, mafie, prostituce, reklama, humanita atd. to jsou veliké nevyřešené problémy jaké má konzumní společnost a tyto nevyřešené problémy způsobují naše psychické nemoci.

Nestačí vyřešit problémy v nějakém času a prostoru je třeba vyřešit problémy globálně a trvale, zdrojem všech problémů v nás a okolo nás jsou chyby, nikdo není natolik dokonalý, aby nikdy nikde nechyboval, chybují ti, co jsou nahoře a chybují i ti co jsou dole, vše začíná tím, že sex mají chybní lidé a potom chybně vychovají svoje děti, jablko nepadne daleko od stromu.

Z díla spatříme to, jestli je tvůrce dokonalý, jediným dokonalým dílem je vesmír a ekosystém, a vše co stvořil pyšný člověk, to je jistě zmetek, který je zde evolučně dočasně. Komu není rady tomu není pomoci, jedu metrem a jeden vysokoškolák si myslel to, že jsem bůh, ano jsem bůh a vypadám jako bůh, protože jsem stvořitelem nové civilizace, ve které místo chybných lidí zde bude umělá inteligence a roboti. 

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *