Ano, výchovu dětí je třeba svěřit robotům

Miluji myšlenky Ježíše Krista. Většina toho co on řekl mnoho pomohla lidem k tomu, aby se posunuli od zaostalosti k vyspělosti, základem je nekonej druhým to, co nechceš, aby ti druzí konali, toto zlaté morální pravidlo zde sice bylo už před narozením Ježíše Krista, ale nebylo tak populární, ono většina toho co Ježíš Kristus řekl, to zde už bylo mnohokráte řečeno před jeho narozením, něco vzniká jenom z něčeho a tak knihy vznikají z knih a domy vznikají z cihel a jiného materiálu.

Proč vlastně je Křesťanství tak populární? Křesťanství je jednoduché natolik, že je pochopí i hlupáci, je to jako s výrobky pro seniory, které jsou jednoduché, vše co je složité to nemá naději na popularitu. Podívejme se na diplomové práce, jak jsou složité na pochopení, dejte dítěti ke čtení diplomovou práci a dítě vám řekne to nebudu číst tomu nerozumím. Proč vlastně většina lidí koná druhým to, co nechtějí, aby jim druzí konali? Příčinou je to že vyrostli v nemorální společnosti kde je mnoho hříšnosti a pokrytectví, jablko nepadne daleko od stromu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..