Ano, vysokoškoláci jsou šílení

Chodím na internet od té doby co vznikl a je to zde pořád o naivních představách o vědě a technice, vrcholem bylo na internetu tvrzení že počítač na hry musí mít drahý napájecí zdroj s velikým výkonem? Je to jako tvrdit že vaše osobní auto musí mít veliký motor a pohon všech kol, protože jenom exkluzivní KODIAQ RS CHALLENGE v sobě spojuje sportovní pocit z řízení a skvělou použitelnost v každodenním provozu. To mi připomíná Adolfa Hitlera, který nechal vyrobit obrovský tank a obrovské dělo, vše co je veliké s tím jsou i veliké problémy!

Neustále se zde řeší to, že je někdo malý, má to malé, má malou inteligenci, má málo peněz, atd. na velikosti v životě tolik nezáleží, smyslem života není vítězství za každou cenu, smyslem života je láska a pravda. Před chvílí jsem instaloval poslední verzi 2004 Windows 10 a když jsem chtěl nastavit spouštění počítače bez zadávání hesla, tak koukám že zlý programátor zde změnil program (netplwiz) automatické přihlášení.

Problém byl v možnosti přihlášení, kde se automaticky nastavilo přihlašování přes Windows Hello, když jsem vypnul automatické přihlášení přes Windows Hello, tak se mi konečně podařilo nastavit přihlášení bez zadávání hesla. Dalším problémem je u Windows 10 nabídka start, naštěstí to jde změnit pomocí programu Open Shell. Vše je o kauzalitě, která znamená příčiny a následky, vysokoškoláci jsou šílení díky tomu že nechtějí aby se opakovalo to co jim dělá zle, jenže možnosti lidí jsou limitované mnohým a zázraky jsou jenom v pohádce nebo snech.

Author: admin