Ano, z diplomové práce poznáme kvalitu autora

Když čtu diplomové práce, tak mi připadají diplomové práce jako by je nepsal člověk, ale napsala je za člověka umělá inteligence, nebo jako by je psal za studenta nějaký specialista který kašle na kvalitu diplomové práce. Ono stejně nikdo nebude číst diplomovou práci i kdyby byla kvalitní!

Vše je dneska jenom o povrchnosti nikdo nemá čas a náladu na to, aby něco poznal do hloubky. Vysoké školy se tak stali továrnami na pitomce s titulem, protože bez dlouhé praxe je pro zaměstnavatele vysokoškolák jenom špatnou investicí. Problémy s kvalitou nejsou jenom ve školství, podívejme se na elity, co zde všude vládnou a zjistíme že nám vládnou nekvalitní ubožáci, ryba smrdí od mocné hlavy.

Ideálním testem kvality inteligence je šachová hra, dneska je možné hrát i s počítačem, a tak si ověřit svoji inteligenci, nebude to trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty. To bude znamenat konec školství a tím i konec psaní diplomové práce, která je zde jenom na hovno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *