Ano, život je tvrdou zkouškou, a kdo v ní neuspěje ten má smůlu

Vše je zde v depresi protože nikdo neví jak správně myslet a správně žít, vycházejí sice knihy, které mají zaručený recept na to jak správně myslet a správně žít, jenže jde zde o obecné rady staré už mnoho generací a tyto knihy neříkají nic nového a tak nemohou logicky lidem pomocí. Je třeba jít do hloubky problému, povrchní poznání problému je k ničemu, vědecky a statisticky bylo prokázáno, že příčinou toho že lidi neumí správně myslet a správně žít, je špína v lidech a okolo lidí.

Podívejme se na zvířata, zvířata žijí ve světě, kde je čistota, a tak správně myslí a správně žijí, znečistili jsme konzumní civilizaci fyzicky a psychicky, teď v té špíně musíme žít a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, školství, zdravotnictví, psychiky, atd. Problém se tedy nemůže řešit v rovině subjektu, ale musí se řešit v rovině objektu, základem restartování konzumní civilizace je požadovat to, aby každý člověk od 18 let měl vysokou školu, ten kdo nezvládne do 18 let vystudovat vysokou školu, ten bude jako genetická špína eliminován na substrát.

Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, lidi co nemají vysokou školu, to jsou nekvalitní zaměstnanci, se kterými mají zaměstnavatelé a stát jenom problémy. Není zde problém s nepřizpůsobivými příživníky, co se rozmnožují rychle jako myši, a porušují naše společenská pravidla, je zde problém s lidmi co nemají vysokou školu, podívejme se na statistiku kriminality u vysokoškoláků, vysokoškoláci nepáchají statisticky kriminalitu, protože jsou inteligentní.

Nejde zde o rasismus, v každé rase jsou vysokoškoláci, jde zde o genetickou optimalizaci, v továrně se taky provádí výstupní kontrola a nekvalitní produkty se eliminují. V pěti letech se provede u každého člověka globálně testování kvality, a jednici co by nezvládli vysokou školu, se eliminují na substrát, nemá smysl investovat obrovské ekonomické prostředky do jedinců, co nemají genetické předpoklady, na absolvování vysoké školy.

Školství bude globálně provozovat armáda v anglickém jazyku, každé dítě ve věku 5 let nastoupí k armádě, a zde bude tak dlouho, dokud neudělá vysokou školu, návštěvy rodičů budou zakázané, a nebude zde ani spojení po telefonu s rodiči, rodiče spatří svoje dítě, teprve když dítě dostane v 18 letech vysokoškolský diplom, na specializaci, kterou mu armáda pomocí specialistů vybere.

Rodiče budou na dítě platit státu veliké alimenty podle tabulek, mít děti se stane luxusem, když armáda zjistí, že student nezvládne udělat vysokou školu, tak bude student eliminován na substrát. Lidí je na světě jako much, a eliminovat mouchy na substrát je správné, život je tvrdou zkouškou, a kdo v ní neuspěje ten má smůlu, dobrota má zde vždy za následek žebrotu.

Author: admin