Autonomní inteligentní univerzální roboti na akumulátory

Statistiky v nahotě odhalují pravdu o realitě ve které žijeme, nevěřte tomu co říkají; politici, kněží, guru, koučové, podnikatelé, byrokrati, celebrity, umělci, novináři, hlasatelé v televizi, učitelé, rodiče, atd. vše je zde o pokryteckém kariérismu, protože dobrota je žebrota. Každý běží kariéristické závody a jenom ti nejlepší kariéristi se zde mají nejlépe! Nadbytek pro ty co jsou nahoře logicky vytváří nedostatek pro ty co jsou dole, bohatá organizace je zde díky chudým organizacím. Závidíte lidem na západě větší platy, ale neuvědomujete si to, že na západě jsou u mnohého i větší ceny! Zloděj zde honí zloděje a lhář zde honí lháře, práce se stala trestem a parazitování je zde odměnou.

Trvalý pokles hodnoty lidské práce nám odhalují statistiky, těžko můžete konkurovat levné práci otroků v Číně, nebo v jiné mocné totalitě. Navíc přichází; robotizace, automatizace, optimalizace, globalizace, atd. to vše vede k nezaměstnanosti a bídě, v obchodě je místo pokladní automat kde si zboží sami zkontrolujete a kartou zboží zaplatíte tím už je zase o jedno pracovní místo méně, dále je zde mnoho databází a programů co likvidují mnoho pracovních míst, máme zde bankomaty které se neustále zdokonalují a tím likvidují pracovní místa pro zaměstnance banky, taky je zde internetové bankovnictví.

Jako první se modernizovalo zemědělství, potom přišla na řadu doprava, dneska se modernizuje průmysl a služby, nebude to už trvat dlouho a modernizace dorazí i do státní byrokracie a státy začnou vyhazovat byrokraty a politiky, vše jde naprogramovat tak, že organizace nebude už zaměstnance potřebovat! Nebude to trvat už dlouho a začnou se vyrábět autonomní inteligentní univerzální roboti na akumulátory, robot prezident bude na hradě vyznamenávat roboty a ty skončíš v rezervaci protože robot pracuje lépe než člověk a je levnější. Je naivní věřit tomu, že nám budou roboti otrocky sloužit, dobrota je přeci žebrota, lépe už bylo, bude už jenom hůře.

Author: admin