Bída je tam, kde se nevyplatí investovat

Investováni je jako zalévání pole, proč zalévat pole když zde nic hodnotného nevyroste. Proč dělat práci ze které nemáme žádný zisk, dobrota je žebrota. Dalším problémem je to že se vše rychle mění, to co dříve bylo výhodné pro investování to dneska už není výhodné pro investování, mnoho studentů se ptá jaká specializace je perspektivní na studium? Perspektivní je specializace, která se dosud na vysoké škole nevyučuje, jakmile se něco začne na vysoké škole vyučovat tak tím dojde k tomu, že je nadbytek lidí co hledají uplatnění na pracovním trhu ve specializaci která se na vysoké škole vyučuje. 

Když začínal v USA Amazon, tak nikdo nepočítal s tím, že se tento virtuální obchod rozšíří do celého světa, pokud by Amazon začínal v Praze tak by zkrachoval. Praha je z globálního pohledu místo, kde se nevyplatí investovat do virtuálních systémů, protože je zde zaostalost a bída. Schopní lidé od nás utíkají na západ a z východu k nám přicházejí zaostalí cizinci, komu není rady tomu není pomoci. Jednoduchým ukazatelem zaostalosti jsou dluhy u dělnické třídy, za dělnický plat se v Praze nedá normálně žít, máme zde západní ceny a východní platy, zisk z naší práce odchází do ciziny, protože zde vše vlastní cizinci.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..