Blázince jsou díky pandemii v krizi

Pandemie způsobuje bláznům mnoho velikých problémů a následkem je to že skončí v blázinci, jenže blázince mají všude limitované kapacity, a tak mají snahu, aby v nich byl blázen co nejkratší dobu.

Společnosti investují mnoho peněz do hloupostí a zbytečností, místo aby postavili všude moderní veliké blázince, ve kterých bude možné zvládnout veliké množství bláznů, co potřebují léčit a vyléčit. Všude se hovoří jenom o tom, že na pandemii blázni předčasně umírají a nehovoří se o tom, že blázince jsou v krizi díky pandemii.

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, největším problémem dneska je to že se na vysoké funkce dostalo mnoho bláznů a následkem je to že naše civilizace se stala velikým blázincem, nikdo dneska už není normální každý je do něčeho veliký blázen!

Ideálním řešením jsou GVKB čipy do hlavy, jakmile každý blázen dostane do hlavy čip tak čip mozek odpojí od bláznivé reality a tím se blázen psychicky konečně trvale uzdraví a stane se z něj normální člověk na kterého je spolehnutí. Do všeho se dneska dávají čipy a na člověka se zapomnělo, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme mít. 

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *