Canon EOS 90D vs Panasonic HC-VXF1

Fotoaparát nebo videokamera? Panasonic HC-VXF1 je lepší než Canon EOS 90D tělo a objektiv Tamron 18-400mm, Panasonic HC-VXF1 je 4K Ultra HD videokamera, která přináší velký snímač typu CMOS, vysoce kvalitní objektiv LEICA Dicomar f/1.8-4, 25mm široký objektiv s 24x optickým zoomem, výklopný elektronický hledáček a spoustu dalšího.
Velmi přesné automatické ostření AF v režimu 4K
Vychutnejte si skvělou funkci velmi rychlého sledování pohybu a stabilitu. S funkcí vlastního automatického ostření (Custom AF) si také můžete vybrat ze tří režimů ostření.
Skvělá kvalita obrazu 4K
Využijte skvělý výkon za horších světelných podmínek s 1/2,5″ snímačem a jasným objektivem F1.8. Pozoruhodný objektiv LEICA Dicomar zachová jemné nuance a stíny, kterými se objektivy LEICA proslavily. Tato velmi kvalitní jádrová technologie posouvá obraz v kvalitě 4K na ještě vyšší úroveň.
Objektiv s 25mm širokým úhlem a 24x optickým zoomem
Nový objektiv 4K pokrývá rozsah od 25mm širokoúhlých po 600mm tele fotografie s 24x zoomem díky systému objektivu 4-Drive. S úžasným širokoúhlým nastavením se velké skupiny lidí a snímky na pozadí vejdou do úzkých prostor a díky otočnému displeji LCD se hodí i na pořizování fotografií selfie.
Pro nadšence i profíky
Výklopný elektronický hledáček (EVF) usnadňuje záznam za jasného světla a zjednodušuje prohlížení. Ruční prstenec slouží k rychlému doladění ostření a ovládání clony a zoomu na profesionální úrovni.
Vyříznutí videí v rozlišení 4K
Při nahrávání v režimu 4K jsou subjekty zachyceny jako snímek bez rozmazání, protože si je poté můžete upravovat přímo v kameře a uložit je v kvalitě Full-HD.
Tam kde fotoaparáty selhávají tam Panasonic HC-VXF1 dokonale funguje. Obzvláště je to výhodné u reportáže kde musíte rychle reagovat na změny. Výhodou Panasonic HC-VXF1 je optimální stabilizace kterou nemá žádný fotoaparát, další výhodou je lepší držení než je tomu u fotoaparátu, taky je možné i připojit Panasonic HC-VXF1 na ADATA P20000D Power Bank 20000mAh a tím nejste omezení při dlouhém natáčení.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..