Čas je doba, ve které je spuštěn dočasný proces

Podívejme se na kámen, on nemá čas a tak je bezmocný a mrtvý na věčný čas. Když král zemře, tak skončil jeho čas kralování a je z něj bezmocná mrtvola, starý král je mrtev, ať žije nový král, to tom to zde neustále všude je. K čemu je vám; moc, bohatství, popularita, moudrost, krása, talent, atd. když nemáte čas?

Lidi zabíjejí čas díky svojí hlouposti, a nakonec čas zabije každého hloupého člověka. Čas je doba, ve které je spuštěn dočasný proces, každý život na této planetě, to je dočasný proces, jak si to v životě uděláme, takové to i máme. Ten kdo má hodně času, ten má málo peněz, ten kdo má hodně peněz, ten má málo času, je to celé o tom, čemu dáme protekci.

Vše je zde hra a pravidla určuje situace nebo elita, někdy máme štěstí a tak vyhrajeme, jenže potom prohrajeme, je to jako s počasím, kterému nikdo z lidí neporučí a každý se musí počasí podřídit. Jedinec zde nic nedokáže změnit k lepšímu, pokud se chceme mít líp, tak na tom musíme pracovat globálně a nikdo nemůže stát zbaběle opodál a myslet jenom na sebe.

Proto dáme všem lidem do hlavy GVKB čip aby měl každý možnost využívat čas optimálně k tomu aby nám všem zde bylo líp, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, bude to globální povinnost před kterou nikdo z lidí zbaběle neuteče, jenom tak zde pravda a láska zvítězí na věčné GVKB časy nad lží a nenávistí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..