Čertům se nelíbí konzumní očistec

Bible je špatně napsaná, stvořitelem vesmíru a života je starý čert, který stvořil pekelný očistec, starý čert stvořil lidi ke svému obrazu, a tak se lidi nebojí ohně, tak jako se ohně bojí zvířata. Tak jako se cikáni nechali přejmenovat na Romy tak se i čerti nechali přejmenovat na lidi, čertů je v konzumním pekle jako much, a tak zde jsou krize a války, miliony mrtvých čertů v plynových komorách nebo ve válce, to je pro staré mocné a bohaté čerty jenom nudná statistika, pokud ale zemře stářím starý čert, co zde dělal dlouho prezidenta, tak se v konzumním pekle státní skutek vyhlašuje. Nosit rohy a mít ocas to už dávno vyšlo v konzumním pekle z módy.

Dneska čerti nosí moderní společenské oblečení a dělají zde; krále, papeže, dalajlámu, guru, mesiáše, proroka, rabína, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, diplomata, profesora, soudce, celebritu atd. Tak jako z hovna bič neupleteš, tak z čerta anděla neuděláš, vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si čerti hrají na to, co nejsou, všechny svaté knihy sepsali jenom čerti, aby mohli z čertů dělat hlupáky a chudáky, náboženství to je reklama na ráj. Každá reklama klame konzumenty, aby měla zisk z reklamy, moderně je reklama snaha čertům přeprogramovat násilně mozek dezinformacemi, aby čerti dělali to, co si přejí mocní a bohatí čerti co řídí konzumní peklo.

Hodně vydělávat a hodně utrácet o tom je moderní konzumní peklo, když je čert nemocný tak se šoupne do krematoria, z prachu čerti vznikají a v prach se navrací, proč čerti pořád nemají prachy? Aby byl stát pekelně bohatý, tak musí být čert chudý, nadbytek pro čerty první kategorie, je založen na tom, že čerti druhé kategorie mají nedostatek. Čiň v pekle čertům dobře a čerti se ti peklem odmění, dobrota je v pekle žebrota. Ano, bude líp čertům první kategorie a hůře bude čertům druhé kategorie.

Rovnost v konzumním pekle nikdy nikde na světě nebyla, jenom ve smrti si jsou čerti rovní, po smrti nic není, je jenom tento den, minulost nezměníš a o budoucnosti nic nevíš, žij tak jako by tento den byl tvým posledním dnem. Můžete jít v demokratickém pekle k politickým volbám, jenže na kandidátkách jsou jenom staří čerti. Pokud by mohli volby něco v pekle skutečně zásadně změnit k lepšímu, tak by se okamžitě volby zakázali. Život v pekle už nemá pro čerty koncepci, a tak zde je; sterilizace, potraty, antikoncepce, války atd. proč nemá život v pekle koncepci, vše zde jsou přeci příčiny a následky. Problémem je to, že ryba smrdí od hlavy, tou hlavou zde je milion milionářů, co vlastní většinu zisku z práce, kterou vykonají čerti v konzumním pekle, bohatství je zde díky bídě, štěstí je zde díky neštěstí atd. vše zde jsou protiklady a napětí mezi protiklady vytváří zdroj energie, díky kterému konzumní peklo funguje.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *