Čiň pitomcům dobře a oni z tebe pitomce udělají

Pohyb je tam kde je zdraví. To, co je nemocné, to se nepohybuje, už samotné slovo nemoc, vyjadřuje ve zkratce nemohoucnost se pohybovat, většina našich problémů je způsobená nedostatkem pohybu v nás a okolo nás, to jistě musí mít i nějakou příčinu, že se vše v nás a okolo nás málo pohybuje? Tou skrytou příčinou jsou náhražky, čím více je zde náhražek, tím méně je zde i pohybu.

Sedíme u televize nebo internetu a tím se nepohybujeme, televize a internet je náhražkou za přírodu, peníze jsou náhražkou za lásku, politika je náhražkou za náboženství, reklama je náhražkou za pravdu, složitost je náhražkou za jednoduchost, porno je náhražkou za sex, drogy jsou náhražkou za štěstí atd.

Ano, je zde veliké množství náhražek, díky kterým se nepohybujeme, a tak jsme nemocní; tělesně, psychicky, ekonomicky, politicky, citově, morálně atd. Občas navštívím na internetu sociální sítě a snažím se naivně psychicky nemocným pitomcům pomoci dobrou radou, je to ale jenom marnost, protože pitomci už nedokážou existovat bez závislosti na náhražkách, komu není rady, tomu není pomoci. Musí přijít pád na dno, aby si pitomci konečně uvědomili svoje pitomé chyby, díky zlu zde existuje dobro.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *