Civilizace se stala psychiatrickou nemocnicí

Každý by chtěl tuto psychiatrickou nemocnici opustit, ale problém je že už neumíme žít mimo civilizaci, protože mnoho generací existujeme v této globální nemocnici a být zde nemocným je normální. Pokud se civilizace stala psychiatrickou nemocnicí tak to jistě má nějakou příčinu? Tou příčinou je to že mluvíme, zvířata nemluví, a tak nežijí v psychiatrické nemocnici, děti, které ještě neumí mluvit, jsou psychicky zdravé, jakmile se děti naučí mluvení tak přicházejí psychické nemoci.

Pokud bychom zablokovali lidem v EU možnost mluvení tak bychom se konečně zbavili stresu a deprese. Mluvení je návyková tvrdá droga, která z lidí dělá psychické ubožáky, sociální sítě na internetu nám konečně odhalili závislost na mluvení, z díla poznáváme tvůrce, podívejme se konečně kriticky na to, co lidi píší za ubohosti na internet a dojde nám, že žijeme v psychiatrické EU nemocnici, kde nemocný léčí nemocné, nikdo není v EU už psychicky zdraví, a tak konzumujeme návykové léky na nemocnou hlavu, nebo pijeme slivovici a kouříme cigarety.

Dneska zanikne stránka Lidé cz, protože většina návštěvníků byla těžce psychicky nemocná a neuvědomovala si to, že by se měla léčit v psychiatrické nemocnici. Komu není rady, tomu není pomoci, je třeba konečně v EU zavést každoroční testování psychiky od 7 let do 70 let a ten kdo v testech neuspěje, ten skončí v psychiatrické obvodní nemocnici, léčit a vyléčit blázny, o tom je realita, ve které je ten druhý blázen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *