Co by byl parazit, bez hostitele?

Vysokoškoláci se nemají čím pochlubit. Dobytek myslí a žije jako dobytek, a tak se nemá čím pochlubit, proč se z vysokoškoláků stal konzumní dobytek s nulovou hodnotou? Problém je v tom, že jedinec zde nic sám nemůže dokázat a pochlubit se lze jenom tím co dokázala veliká skupina lidí! Z dálky může mnohé dílo vypadat že jej vytvořil vysokoškolák, z blízka ale poznáme že jej vytvořilo mnoho profesionálů. Naše kulturní civilizace je zde díky tomu, že spolupracujeme na něčem velikém, co nám pomůže k tomu se zde mít lépe. 

Co by byl prezident nebo ředitel, bez spolupráce mnoha profesionálů, byl by to jenom sociální ubožák, který by zde uboze a zaostale žil. Co by byl youtuber, bez stránky YouTube? Co je zde člověk, bez možnosti být v něčem profesionálem? Práce proměnila zvíře v člověka, bez práce se z lidí stávají zvířata. Každá profesionální práce je velikým přínosem pro evoluci, proto se dají všem lidem do hlavy GVKB čipy a díky těmto čipům skončí problém se tím že se lidi chovali jako dobytek, na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence a lidi zde budou na profesionální práci.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..