Co je to situace?

Podívejme se na šachovnici, je zde rozehraná hra, a to je situace kterou šachový hráč řeší, musíme se rozhodnout a tak myslíme a tím porovnáváme, čím lepší má být naše rozhodnutí tím více musíme mít vědomostí a inteligence, naše schopnosti jsou geneticky limitované, u zvířat je to otázka alfa jedince, on nejlépe vyřeší situaci. Pokud jedinec nezvládne situaci sám vyřešit tak následkem je to že situaci řeší více jedinců, a následkem je nutnost vytvořit centralizovaný systém, ve kterém mocná elita z centra vše ovládá.

Zaostalé společnosti nezvládli problém s centralizací, protože hloupá elita z centra ovládala vše pomocí násilí na principu vojenského systému, pomocí rozkazů a trestů za chyby. Nacismus v nahotě ukázal jak funguje manipulace s lidmi pomocí násilí, už bylo dost násilných centrálních systémů, je třeba lidi nahradit za roboty, lidi zde evolučně globálně skončí a v civilizaci budou místo lidí roboti a umělá inteligence, člověk to byl evoluční omyl, a proto jej nahradí roboti a umělá inteligence.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..