Co tě dneska nezabije to tě zabije jistě zítra

Spatřuji EU jako veliký hřbitov, protože zde má každý pitomec v hlavě nasráno, mnoho století pitomci, co jsou nahoře serou z vysoka na pitomce, co jsou dole a následkem je to, že má každý pitomec v EU v hlavě nasráno. Co je dovoleno pitomcům, co jsou v EU nahoře, to je zakázáno pitomcům, co jsou dole.

Veliká konzumace alkoholických nápojů a cigaret v EU jasně odhaluje to, že mají pitomci v hlavě nasráno, pokud mi nevěříte, tak se podívejte na ubohou stránku zpovednice cz, zde je v nahotě ukázáno to, jak pitomci mají v hlavě nasráno. Máme v hlavě nasráno díky reklamě, která nás v EU klame od narození do smrti, pravda je jenom ve vesmírných pravidlech, která se nezměnila ani za miliardu let!

Kapitalismus nemá ekonomickou koncepci, a tak je zde antikoncepce, protože pitomců je v EU jako sraček, a tak je nejlepší se nerozmnožovat, protože tím se jenom zvětšuje množství ubohých sraček, o které nikdo v EU nestojí.

Nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty, pitomci se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci v EU nerozmnožovali jako invazní druh, který škodí ekosystému. Běž se podívat na hřbitov, ať jistě víš, co tě bude brzo jistě čekat, vše je nejisté a jenom smrt je jistá, co tě dneska nezabije to tě zabije jistě zítra.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *