Digitální optimalizace mozku

Obrazně je mozek naprogramovaný počítač, a tak potřebuje pravidelnou optimalizaci díky které bude mozek optimálně fungovat, a tak nebudou mít lidi psychické problémy. Skeptici odmítají vše, co je nové, protože mají strach z toho, co neznají, digitální optimalizace mozku bude probíhat doma ve spánku, připojíte mozek bezdrátově na globální GVKB systém a on se postará o to, že mozek bude ráno vyčištěný a optimalizovaný, jako bonus dostanete příjemné sny, se kterými bude spokojení.

Takto zde pravda a láska konečně všude zvítězí nad lží a nenávistí, jak vlastně bude GVKB fungovat? To bohužel nemohu prozradit, protože konkurence by tyto tajné informace využila k tomu, aby mohla GVKB systému konkurovat. Během spánku se nahrají do mozku nové informace a nové programy, takže už lidi nebudou muset chodit do školy a bude zde jedna globální kultura a jeden globální jazyk.

Skončí konzumace alkoholu a cigaret, nebude zde už potřeba; reklama, politika, náboženství, protekce, korupce, peníze, soukromé vlastnictví atd. z čertů se tak stanou andělé co žijí v ráji. Pokud se někdo dostane do problémů tak se jeho mozek bezdrátově kdekoli napojí na GVKB systém a za krátkou dobu bude problém vyřešen, z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání už zde nebudou problémy s pitomci, co dělali pitomosti, protože jejich mozek byl psychicky nemocný.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *