Dobrá nálada je nejlepší lék

Vědci pomocí mnoha statistik zjistili že dobrá nálada je nejlepší lék po tělo i duši, nestačí mít dobrou náladu krátkou dobu, je třeba mít dobrou náladu trvale od narození do smrti. Není zde žádný zázračný lék, který si koupíte v lékárně, a tak budete mít trvale dobrou náladu, všechny chemické léky účinkují jenom několik hodin, a proto bereme logicky léky po několika hodinách dlouhou dobu.

Léky jsou dneska pro výrobce léků velmi dobrým obchodem, a zapomíná se na to, že většina léků má vedlejší škodlivé účinky. Dobrá nálada je nejlepší lék a nic to nestojí, taky zde nejsou vedlejší škodlivé účinky. Pokud se máme dobře tak většinou i máme dobrou náladu, většina lidí na světě se má zle, a tak mají zlou náladu, následkem je to že jsou nemocní a nedožívají se tak vysokého věku.

To že se většina lidí na světě má zle musí mít jistě i nějakou příčinu, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, příčinou je zde to že lidi dělají chyby a odmítají se poučit z chyb, co lidi dělali v minulosti, komu není rady tomu není pomoci. Největší lidskou chybou je extrémismus, kdy zde jsou; milionáři a žebráci, vítězové a poražení, pastýři a dobytek atd.

Když něco nezvládneme normálním postupem, tak se to snažíme zvládnout pomocí extrémů a následkem je mnoho problémů na které není řešení. Proč zde jsou všude extrémní daně, které mají za následek zlou náladu a tím i to že je společnost ekonomicky a psychicky nemocná. Všemocný stát se stal továrnou na zlou náladu, a po volbách je líp jenom těm, co se dostali na vysoké státní funkce, reklama z nás tak dělá hlupáky a tím i chudáky, co nemají dobrou náladu, ryba smrdí od egoistické hlavy, co nám egoisticky vládne, z díla poznáme tvůrce.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *