Dosažení psychické rovnováhy pomocí seberealizace

Dosažení nirvány pomocí meditace? Přeložme optimálně tento text do současnosti a bude zde. Dosažení psychické rovnováhy pomocí seberealizace. Proč vlastně neumíme přeložit mnoho cizích myšlenek tak abychom jim optimálně porozuměli? Problémem je naše povrchnost, nemáme čas a peníze na to, aby se z nás stali vrcholoví profesionálové v nějaké specializaci.

Všichni dneska spěchají a neuvědomují si to, že běhají v začarovaném kruhu od narození do smrti. Často v Praze při fotografovaní filmování potkávám propagátory; sekty, hnutí, ideologie, organizace atd. pokud jim položím jednoduchou otázku spojenou s tím co propagují, tak mi na ni neumí optimálně odpovědět!

Podobná situace je i v televizi a na internetu, podívejme se třeba na diplomové práce, které jsou na hovno a o hovně, příčinou je zase povrchnost! Kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců, z díla poznáváme to, že je ten druhý pitomec!

Mám doma mnoho knih, které jsem zdědil po rodičích a je mi líto tyto knihy vyhodit do kontejneru, v knihách je jasný důkaz toho že jsou lidi pitomci už mnoho tisíciletí. Komu není rady tomu není pomoci, pořád narážím na to, že každý se řídí heslem moje hra a moje pravidla.

Pandemie v nahotě ukazuje to, že nám vládnou svatí pitomci, co vymýšlejí samé pitomosti, ideální by bylo přemístit vládnoucí elitu v každém státě do psychiatrické nemocnice a zde je optimálně léčit z jejich pitomosti.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a robot prezident bude v každém státě vyznamenávat roboty, moc a bohatství bude mít zde pod globální kontrolou jenom GVKB umělá inteligence. Lidi se potom logicky přemístí z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *