Duševní čistota

Největším zdrojem blbé nálady je špína v nás a okolo nás, proto máme snahu z civilizace utéci do přírody, kde není špína, špínou je to, co je tam kam to nepatří a uklízení znamená přemístit to tam kam to patří, špínou může být i člověk který je tam kam on nepatří, vše je o tom, aby zde bylo vše tam kam to správně patří. Proč je pro nás neřešitelným problémem přemístit vše tam kam to správně patří?

Uklízení je práce, která je špatná a špatně ohodnocená, naopak práce, při které vytváříme špínu je dobrá a dobře ohodnocená. Války a pandemie to je evolučně jenom uklízení špíny, kdy tou špínou jsou, ubožáci, co se zde přemnožili, a tak se stali invazním druhem stejně jako jsou dneska invazním druhem třeba medúzy v moři, které se přemnožili díky tomu, že jsme moře a oceány mnoho znečistili.

Uklízení prochází dneska rychlým evolučním vývojem, nebude to trvat už evolučně dlouho a začne veliký globální úklid kdy se z civilizace začnou lidi přemisťovat do rezervací co budou daleko od civilizace, v civilizaci budou místo lidí; stroje, roboti, umělá inteligence atd. proč platit lidem za jejich práci, když můžou místo lidí pracovat roboti, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty.

V rezervaci se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali, a tak dojde ke genocidě a zůstanou zde už jenom divoši co žijí nazí v pralese v souladu s přírodou. Lidská konzumní civilizace to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a finální verzí bude nová civilizace kde místo lidí budou roboti a umělá inteligence, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti na baterky, a tak i už brzo dostanou autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *