EET to je testovací verze a finální verze je EU čip do hlavy

Nadbytek příživníků v nemocnici a vězení to je problém o kterém se nemluví. Příživníci to u nás nemají lehké a tak často končí v nemocnici nebo vězení, to společnosti způsobuje mnoho problémů a třeba to řešit pomocí změn. 

Dají se v EU všem lidem do hlavy EU čipy a tak za příživníky bude myslet umělá inteligence, vše je o spolupráci a spojení, bez spojení není pořádek. Z příživníků se stanou úderníci co budou plnit normy na 100% a práce bude pro ně smyslem jejich existence, pokud nebude příživník plnit na 100% svoji práci tak skončí v krematoriu, lidí je na světě jako much. 
 
Hodnoty v EU vznikají jenom díky práci bez práce nemohou vzniknout hodnoty, kdo může jíst ten může i pracovat. Takto skončí diskriminace příživníků a problémy s rasismem a vandalismem. Berme to jako ekonomickou válku kdy je naším nepřítelem příživník který egoisticky parazituje na společnosti. 
 
Zrušíme vězení v EU protože díky čipům lidi už nebudou dělat chyby, nebudeme potřebovat už; politiky, kněze, byrokraty, podnikatele, učitele, soudce, prezidenta, atd. jedinou autoritou v EU bude všem lidem EU umělá inteligence napojená na čipy v hlavě, stroje na práci a počítače na myšlení, mnozí nebudou souhlasit s tím že by měli dostat do hlavy EU čip, jakýkoli odpor ale bude marný EU roboti zajistí to že každý obyvatel EU jistě dostane do hlavy EU čip, pro nikoho nebudou výjimky a imunita v EU.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..