Ekonomika, ve které už není lidská práce potřeba

Ano, autority nám lžou! Dobrota k autoritám je příčinou naší psychické a ekonomické žebroty, začíná to vymýváním mozku u malých dětí, pomocí pohádek, a televizích pořadů pro malé děti, potom to pokračuje ve škole a rodině, a nakonec je; armáda, zaměstnavatel, televize, politika, náboženství, reklama, móda, atd. Naše konzumní kultura stojí na svatých lží, a točí se okolo svatých lží, vymývání mozku dezinformacemi a drogami, dosáhlo vrcholu, co s tím uděláme? Klasická řešení selhala, z hovna už nikdo bič neuplete, lidi zde jsou už jenom na hovno, a tak zde jsou války, anebo se vraždíme ekonomicky, pomocí bídy a nezaměstnanosti. Lidí je na světě jako sraček, podle toho je s lidmi i jednáno, všude jsou jenom samé lži o tom, že bude lépe a že ekonomika roste, konzumní objektivní realita je ale zcela jiná.

Humanistický socialismus je ekonomicky mrtvý, demokratický kapitalismus leží v nemocnici a pomalu a jistě zde ekonomicky umírá, je třeba konečně pochopit, že ekonomika postavená na lidské práci to byla jenom testovací verze a finální verze je ekonomika, ve které už není lidská práce potřeba. Místo lidí zde pracují počítače a autonomní roboti na dobíjecí baterie, roboti budou vyrábět roboty, a robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi budou globálně optimálně recyklováni do masových konzerv, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, z lidí se stali nepřizpůsobiví příživníci, co lžou a kradou. Evoluce nahrazuje staré novým, nevěřte na to, že Bůh stvořil člověka, to je ta největší svatá lež, člověka stvořila evoluce z opice, a Bůh to je energie, která zde je díky napětí mezi protiklady. Absolutno to jsou jenom protiklady, mezi kterými je napětí, pokud mezi protiklady není napětí, tak je zde problém který musí evoluce vyřešit.

Násilně jsme odstranili napětí mezi mnoha protiklady a tak jsme si podřízli větev, na které sedíme, a proto spadneme dolů, a místo lidí zde budou počítače a roboti, jak jsme si to udělali takové to i budeme mít, vše je zde ovládáno pomocí logických pravidel a logických limitů, přichází GVKB digitální doba, kdy se pravidla a limity od základů mění, a tak egoistický člověk zde už potřeba není.

Author: admin