Facebook Blogger YouTube

Blogger a YouTube provozuje Google a tak máte záruku profesionality, z vlastních zkušeností bych vám doporučil mít oboje a dobré by bylo i mít k tomu ještě Facebook, který poskytuje mnoho služeb, které se vám vyplatí. Aby vám tyto tři virtuální klasické systémy přinesli užitek, tak je třeba si ujasnit pevně to, co bude mít u vás protekci, vše je o tom se vyhnout amatérským chybám a poučit se z chyb konkurentů. Je třeba pochopit to, že popularita není zadarmo, bez práce nejsou koláče, nejsou zázračné návody, jak být ve virtuálním světě populární.

Je to jako ve sportu, na startu je tisíc závodníků a jenom ten kdo je první v cíli získá popularitu a odměnu, když se nechceš zlepšovat tak nepočítej s tím že budeš populární. Základem je obsah, nevěřte na optimalizaci, obsah všemu kraluje, bez originálního obsahu který se neustále aktualizuje, nemáte šanci na popularitu, to ovšem vyžaduje mnoho času, zde je nejčastější problém že nemáte čas na internetové aktivity, protože dáváte protekci něčemu jinému. Podívejte se třeba na profesi lékaře, mnoho let studuje a mnoho let praxí získává zkušenosti, jinak to nejde, vše co lehce a rychle získáte, to nemá žádnou hodnotu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..