Hromadíme moc a bohatství jako bychom byli nesmrtelní

Všude jsou jenom podvodníci, co slibují že se budete mít dobře pokud je poslechnete a budete dělat to co oni chtějí, zde jasně selhala společnost, která nepotrestá lháře a zloděje. Podívejme se na delfíny, jak se mají psychicky dobře, a přitom nic nemají a nemusí platit daně a chodit do školy a zaměstnání.

Hromadíme moc a bohatství jako bychom byli nesmrtelní, místo originálu se spokojíme s kopiemi a následkem je to že jsme nemocní tělesně i duševně, realita je jako zrcadlo, pokud se do zrcadla podívá pitomec, tak v zrcadle logicky spatří pitomce.

Podívejme se na války a pandemie, zde se v nahotě odhaluje lidská pitomost, pokud si s něčím nevíme rady tak nastupuje násilí, mnohdy násilí obrátíme proti sobě a spácháme sebevraždu. Za vším je toužení po parazitování, rozděluji lidi na úspěšné parazity a neúspěšné parazity, většinou je za úspěchem protekce a následkem je to že na místě pro profesionála je amatér.

Tak jako potřebuje notebook připojení k internetu, tak potřebuje i pitomý mozek připojení k umělé globální inteligenci, vše je o náhražkách, když je tvůj mozek pitomý tak za tebe bude myslet GVKB umělá inteligence, nahradili jsme fyzickou práci prací strojů a robotů, teď přichází doba, kdy nahradíme duševní práci prací umělé inteligence. Takto pravda a láska zde zvítězí nad lží a nenávistí na věčné digitální časy, konečně už lidi nebudou lhát a krást.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *