Jak z pitomců udělat perfekcionisty?

Vše jde, pokud nejsme pitomci, jak udělat z pitomců perfekcionisty? Těžko na cvičišti a lehko na bojišti, nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody, zde to, co je pomalé a hloupé, se stává snadnou kořistí pro dravce. Výhody dělají z lidí pitomce a pokud chceme z pitomců udělat perfekcionisty tak jedinou možností je odebrat všem lidem výhody, to se provede pomocí čipů, co dáme lidem do hlavy, čip odřízne myšlení od reality a mozek bude znát jenom virtuální realitu ve které nejde už lhát a krást.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni, komu padni, dobrota je přeci žebrota a dobrotu si musí každý zasloužit, z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání, už zde nebude rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, už zde nebudou ani hříšníci, každý bude svatý od narození do smrti, není pokušení tak není ani možnost hřešit.

Jak si to dneska všude uděláme takové to i zítra budeme mít, v jednotě je obrovská síla, miliony mrtvých genetických zmetků to bude jenom statistika pro umělou globální inteligenci, skončí problémy s válkami a pandemiemi, na myšlení zde bude jenom umělá inteligence a ty zde budeš jenom na práci, už zde nebudou nikde existovat pitomci co se odmítali přizpůsobit a chovali se jako příživníci. Na rozmnožování vybere umělá inteligence jenom perfekcionisty, protože jablko nepadne daleko od stromu, není to rozhodně diskriminace menšin, je to jenom náhrada starého řídícího systému za nový.  

Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *