Kontrolovat a chyby opravovat

Základním principem je pravidelnost, která je zde mnoho tisíciletí, to co se zde pravidelně opakuje se stává základem na kterém stojí; ekonomika, rodina, politika, filosofie, náboženství, věda, technika, školství, zdravotnictví, atd. Vše co nemá základy v pravidelnosti to je zde dočasně, podívejme se na inflaci, proč inflace eliminuje hodnoty?

Hodnotu má to co potřebujeme a je toho nedostatek, pokud je zde dostatek peněz na hlouposti, tak následkem je inflace peněz, pokud je zde dostatek volného času, tak je zde inflace času, a tak nemá volný čas pro nás hodnotu, pokud je zde dostatek inteligentních lidí, tak nemá inteligentní člověk pro nás hodnotu, pokud je zde nadbytek fotek z mobilních telefonů na internetu, tak tyto fotky nemají hodnotu, pokud je zde nadbytek politiků, tak pro nás nemají politici hodnotu, a tak je u voleb malá účast, atd.

Probléme je tedy to čeho je nadbytek nebo nedostatek, pokud je něčeho akorát tak s tím není problém, zde se dostáváme ke kontrole, která zajistí to, že zde nebude něčeho nadbytek nebo nedostatek, kontrolovat a chyby opravovat o tom je nová digitální doba ve které robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..