Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy

Používám elektroniku od té doby co existuje, na začátku byli elektronky a dneska zde jsou čipy, zprvu byla elektronika jednoduchá a čím více je elektronika vyspělá tím více je složitá. Pořád zde jsou nové výrobky co nahrazují staré elektronické výrobky, od automatické pračky až po telefony a počítače.

Místo mechanických poruch zde jsou programové poruchy a často něco nechce spolupracovat a trvá dlouho než se najde řešení. Častý je problém u spárování hodinek s telefonem, u jednoho telefonu spárování funguje snadno a u jiného se vám to nepovede, najít příčinu, není jednoduché. Windows a Android je pro mnohé něčím s čím neustále bojují a po dnešním vítězství je zde zítra zase prohra.

Programátoři nejsou dokonalí a tak chybují v tom se programátoři podobají politikům, naděje na to že bude líp umírá poslední. Problém je v tom že digitalizace je zde velmi krátkou dobu a tak děláme začátečnické chyby, z díla se pozná tvůrce.

Nejvíce mě vytáčí kdy vyskočí chyba s nějakým číslem a není zde návod jak tu chybu eliminovat. Často nainstalujete aktualizace a po aktualizacích něco nefunguje a tak je zde čekání na opravu, stejné je to i na internetu kde jsou chyby u stránek a redakčních systémů, navíc návštěvníci internetu nejsou dokonalí.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..