Mnoho lidí má s chozením venku problémy, a opírá se tak o hůl, tyto ubožáci se recyklují na substrát

Pohyb na čerstvém vzduchu je zdravý, mnoho lidí se v moderní civilizaci málo pohybuje, a tak jsou nemocní, zavedeme proto globálně povinnost se pohybovat venku, systém bude založen na trasách, které každému vypočítá globální umělá inteligence optimálně na míru, pokud někdo odmítne poslouchat, tak za to bude potrestán vězením a pokutou. Skončí doba, ve které lidi doma seděli u televize a počítačů, lidi budou chodit venku. Venku nebude chodit jenom ten, kdo bude nemocný a tak bude v nemocnici, tím se všude venku vybudují záchody a stánky s rychlým občerstvením, z bytů se stanou noclehárny, tím logicky; hospody, kavárny, kina, atd. zkrachují, dlouhé sezení na židli je zdraví škodlivé.

Mnoho lidí má s chozením venku problémy, a opírá se tak o hůl, tyto ubožáci se recyklují na substrát, k čemu je nám člověk který nedokáže ujít venku každý den v roce deset kilometrů, ano deset kilometrů každý den v roce se stane minimálním standardem pro každého do 15 let do 60 let. Dojde konečně k tomu, že se zastřeší všechny chodníky, aby na lidi nepršelo a nepadal sníh, sníží se i kriminalita, protože čím menší budeš platit daně v dospělosti, tím více budeš muset i venku chodit, třeba takový dospělý příživník, který se systematicky vyhýbá pracovní povinnosti, ten bude muset každý den nachodit venku šedesát kilometrů.

Tím už nebudou mít příživníci čas na to, aby mohl páchat trestnou činnost, protože přijdou příživníci domů unavený, taky nebudou moci mít čas se sdružovat do zločineckých band, nebo se rozmnožovat jako myši, což donutí konečně příživníky k tomu, že si budou hledat zaměstnání, kde si odpočinou od neustálého chození venku. Nebude se už jezdit hromadnou dopravou do zaměstnání, každý si do zaměstnání dojde pěšky a pěšky se vrátí domů, auta a motorky budou jenom na přepravu věcí a nákladů, tím zde bude dost míst na parkování a čistější vzduch, i prezident republiky nebo ředitel, půjde ráno pěšky, pro nikoho zde nebudou výjimky, v zdravém těle je i zdravá psychika.

Moderní GVKB čipová digitalizace, převezme kontrolu nad tím, jak lidi chodí venku, a jestli se nevyhýbají chození venku pomocí podvodů, podívejme se do přírody, zde se taky vše pohybuje venku, a nikdo zde nesedí na židli jako líný příživník a darmožrout. Ten kdo to bude mít velmi daleko do zaměstnání nebo do školy, ten bude mít povoleno jet na kole.

Author: admin