Mozek je divoké zvíře které patří do digitální klece

Moje hra a moje pravidla, každý živý systém existuje podle tohoto pravidla, následkem je logicky konflikt protože dobrota je žebrota. Všechny idealistické ideologie jsou pokrytecké, a tak ti co jsou nahoře hlásají aby lid nelhal a nekradl, přitom ti co jsou nahoře lžou a kradou, nadbytek vzniká díky nedostatku. Ano, ten druhý je nula, díky inteligenci je zde vše egoistické, pro inteligenci je dobrota žebrota. Egoismus je problém pokud není pod kontrolou, jak dostat inteligenci lidí pod globální kontrolu? Řešením je dát lidem do hlavy GVKB čipy kdy čipy odříznou mozek od reality a mozek bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě kde nemůže už mozek svým amatérským chybováním, způsobovat veliké škody.

Najednou bude moci být každý; králem, císařem, papežem, mesiášem, prezidentem, celebritou, milionářem, soudcem, profesorem, kosmonautem, bohem, atd. Skončí toužení které způsobovalo egoistickým lidem soužení, nebudou se lidi zavírat do vězení a blázinců, nebudou zde státní pohřby a vyhlašování státního smutku. Mozek je divoké zvíře které patří do digitální klece, nebude to o tom jestli někdo chce do hlavy GVKB čip, bude to povinnost které se nikdo na světě nevyhne, chceš žít v lidské společnosti tak musíš v hlavě GVKB čip mít. Ze všech lidí se stanou levní roboti na GVKB dálkové ovládání a vadní roboti se eliminují ve spalovně odpadků, společnost nebude živit vadné jedince ze kterých není ekonomický užitek. Takto zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..