Nejlepším testem inteligence je čas

Čas má dost času na to, aby mohl poznat u lidí jejich inteligenci, jenom z díla poznáme skutečnou inteligenci člověka, pokud je zde dílem člověka pitomost, tak to dílo stvořil pitomec, nebo pitomci. Vše, co končí na ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, humanismus, centralismus atd. to je pitomá ideologie, která v praxi nefunguje.

Prý jsme ateistickým národem, to je ta největší lež, nejsme ateistickým národem, ale máme zcela jiného boha, než mají ostatní kultury, naším bohem jsou všechny chemické drogy; jako je; pivo, víno, slivovice, cigareta, marihuana, pervitin, léky na deprese atd. naším chrámem jsou hospody a restaurace.

Vše je o reklamě, která nás klame od narození do smrti, někde lidi věří na Ježíše Krista, jinde zase věří na Buddhu, u nás věříme na pivo a cigarety. Jakmile dáme konečně všem lidem do hlavy GVKB čipy tak zde už nebude problém s vírou a politikou, protože se ze všech lidí stanou roboti na dálkové ovládání, co bylo, to bylo, teď je digitální doba, a tak už brzo dostaneš GVKB čip do pitomé hlavy, abys byl inteligentním robotem, na dálkové ovládání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *