Nejsou pokrytci tak zde není očistec

Ano, parazit miluje jenom hostitele, o tom je naše hříšné pokrytectví, moc je zde díky bezmoci aby mohla elita parazitovat bez problémů na dělnické třídě tak zde musí být pokrytecká kultura, která hlásá morálku, a přitom je nemorální. Jakmile globálně nahradíme hříšné pokrytce za svaté roboty, tak zde zmizí problém s pokrytectvím. 

Nejsou pokrytci tak zde není očistec, nemá smysl měnit vše jenom na povrchu, nutně potřebujeme restartovat civilizaci a při restartu se nahradí lidi za roboty, pro nikoho zde nebudou výjimky nebo imunita. Člověk to byla evoluční testovací verze co se nepovedla a finální evoluční verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory co nelže a nekrade. 
 
Z pohledu vědy je člověk živou nádobou, ve které jsou vědomosti a inteligence, výměna lidí za roboty je výměna staré nádoby za novou nádobu, vše je zde evolučně jenom dočasně, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, nemáme prachy protože jsme pokrytci. Lidi používají antikoncepci, protože jejich život zde nemá už žádnou evoluční koncepci díky tomu že lidi žijí v konzumním očistci kde je dobrota žebrota.
 
Selfie jasně odhaluje lidské pokrytectví, dát si na skládací tyčku telefon a vytvářet fotky typu byl jsem tam, podívejte se na mě jak hezky vypadám. Už zde nebude problém s diskriminací a genocidou, zbytečné zbraně se recyklují a místo nich zde budou užitečné věci které svatým robotům umožní to, že pravda a láska na věčné GVKB časy, zvítězí nad lží a nenávistí.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Nejsou pokrytci tak zde není očistec

  1. Božuhell tvoje extrémní jednostranná vize je nedomyšlená, protože ať už je “nádoba” jakákoliv, vždycky bude něčím naplněná stačí se umět zneutralizovat nebo posunout toleranci norem všechno moc dramatizuješ a snažíš o zkrat? Co bylo potom jako doufáš, že by tě zvolili za hlavouna a nasadili ti trnovou korunu z principu.

    Milan Gulag

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..